بنایی و دکوراسیون

قیمت سقف حیاط خلوت پلی کربنات ✔️ مشاوره رایگان

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سقف پلی کربنات هم ارائه میده؟

قیمت سقف حیاط خلوت پلی کربنات چقدر است؟ طبیعی است که این سوال ذهن تان را مشغول کرده باشد. وقتی صحبت از پوشاندن سقف حیاط خلوت می شود با ارقام متفاوت و حتی نجومی روبرو می شویم. گاهی میزان بودجه در نظر گرفته شده خیلی کمتر از قیمتی است که اعلام می شود. واقعیت اینست که هزینه نصب سقف حیاط خلوت بستگی به شرایط هر پروژه دارد و از قبل نمی توان یک قیمت ثابت برای همه سفارش ها در نظر گرفت.

قیمت سقف حیاط خلوت پلی کربنات چطور محاسبه می شود؟

در عملیات ساخت و ساز همیشه بحث قیمت گذاری و نحوه پرداخت هزینه ها وجود دارد. از مهم ترین موارد اثر گذار روی هزینه های نصب سقف حیاط خلوت می توان به سازنده اشاره کرد. اگر با یک شرکت ساختمانی معتبر قرارداد ببندید حتما هزینه های جانبی کمتری خواهید پرداخت. برخی از نصاب ها و سازندگان سقف کاذب با اعلام قیمت های کمتر کار را می پذیرند و در طی اجرای کار بارها قیمت ها را تغییر می دهند. در این صورت چاره ای به جز پرداخت مبالغ اضافی ندارید و این اصلا خوشایند نیست. بهتر است با شرکت خوشنام در این زمینه کار کنید تا قیمت ها از قبل به صورت شفاف مشخص باشد. مبنای قیمت گذاری در یک شرکت خدمات ساختمانی حرفه ای این موارد است:

ایده های جذاب برای ساخت روف گاردن 

هزینه ساخت سقف حیات خلوت
میدونستی که هوم سرویز، خدمات سقف پلی کربنات هم ارائه میده؟
اجرای اسکلت و سقف پلی کربنات حیاط خلوت و پاسیو

قیمت سقف حیاط خلوت پلی کربنات : جنس

Polycarbonate نوعی ماده شیشه مانند، سخت و تقریبا شفاف است. در مقایسه با شیشه، ماندگاری و دوام پلی کربنات بسیار بیشتر است. ضخامت ورق های پلی کربنات از عوامل اصلی در تغییر قیمت ها هستند. ورق های کم ضخامت، مناسب ساخت سقف حیاط خلوت تهران نیستند و استحکام خوبی ندارند. این متریال در واقع نوعی پلیمر پلاستیکی با ویژگی های خاص به حساب می آید برخی از ویژگی های ورق های پلی کربنات عبارتند از:

  • شفافیت بالا و ظاهر شکیل
  • امکان عبور نور خورشید از سقف حیاط خلوت( بین 35 تا 85 درصد)
  • دارای وزن سبک با کمترین میزان فشار روی سازه
  • جلوگیری از تابش اشعه های فرابنفش به دلیل داشتن لایه ضد UV 
  • دارای انواع و ضخامت های متنوع (از 2 تا 12 میلیمتری)
  • مقاومت بالا در برابر تغییرات فیزیکی و شیمیایی
  • مقاومت بالا در برابر تغییرات دمای هوا
  • بسیار سخت و محکم و استحکام زیاد
  • قابلیت نصب در فریم های دوجداره و چند جداره

قیمت سقف حیاط خلوت پلی کربنات : اندازه فضا

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذاری در هزینه ساخت سقف پارکینگ کرج ، ابعاد محیط و متراژ حیاط خلوت است. ورق پلی کربنات به صورت متراژ قیمت گذاری می شود. به همین دلیل لازم است تا از قبل همیاران از محل اجرای کار بازدید کرده و اندازه های سقف را محاسبه کنند. بدون تردید هزینه اجرای سقف حیاط خلوت اصفهان در یک آپارتمان کوچک خیلی کمتر از طراحی و ساخت سقف کاذب برای فضایی با متراژ بالاتر است. بخش زیادی از این هزینه مربوط به متریال به کار رفته در ساخت سقف کاذب است که با توجه به قیمت مصالح در بازار قیمت گذاری می شود.

بهترین راهکارهای جذاب کردن حیاط ویلا

قیمت سقف حیاط خلوت پلی کربنات ارزانطراحی و ساخت سقف کاذب حیاط خلوت

قیمت سقف حیاط خلوت پلی کربنات : طراحی و شکل

طرح های متفاوتی با ورق پلی کربنات اجرا می شود. هر چه میزان پیچیدگی طرح بیشتر باشد و یا در هنگام نصب دشواری ایجاد کند، قیمت ها هم کمی بیشتر می شود. در این مورد کار خیلی سلیقه ای است اگر طرح خاصی مد نظرتان است با همیاران ما در میان بگذارید تا هزینه نهایی از قبل مشخص شود. با توجه به طول عمر و ماندگاری بالای سقف پلی کربنات مشهد به نظر می رسد صرف هزینه برای ساخت مدل ها و طرح ها خاص، مقرون به صرفه باشد. به هر حال این سازه سال های زیادی در خانه نصب است و باید از نظر ظاهری نیز شکیل و جذاب باشد. مهم ترین موضوع در طراحی، توجه به فضاست. برخی از طرح های خاص هندسی را نمی توان در ابعاد کوچکتر اجرا کرد و برعکس همه طرح های گنبدی و هندسی مناسب حیاط خلوت بزرگ نیستند.

قیمت سقف حیاط خلوت پلی کربنات : زمان پروژه

کیفیت پوشش سقف حیاط خلوت بسیار مهم است. پرداخت کمی بیشتر برای سازه های با کیفیت استاندارد کاملا منطقی است. فریب قیمت های بسیار پایین را نخورید. برخی از افراد سودجو با کاهش کیفیت ساخت، توانسته اند قیمت ها را در رنج پایین تری نگهدارند. سرویس نصب سقف پلی کربنات حیاط شیراز با بهترین متریال طبق خواسته مشتری و کیفیت ساخت عالی ارائه می شود. در حالت معمول زمان اجرای پروژه از قبل مشخص است و به مشتری اعلام می شود. این زمان با توجه به شکل هندسی و مدل طراحی سقف در نظر گرفته می شود. اگر مشتری بخواهد کار در زمان کمتری انجام شود لازم است تا نیروی بیشتری برای آماده سازی سازه فعالیت کنند. چند برابر کردن نیروی ساخت موجب افزایش قیمت های نهایی می شود. اما در زمان تعیین شده عادی همیشه قیمت ها یکسان است و هزینه اضافی دریافت نمی شود.

در پروژه های تعجیلی جهت جلوگیری از افت کیفیت، نیروها افزایش می یابد.

قیمت سقف حیاط خلوت و پاسیوقیمت سقف حیاط خلوت پلی کربنات

خدمات نصب سقف پارکینگ و حیاط خلوت

سفارش نصب سقف کاذب در اپلیکیشن هوم سرویز به صورت کاملا رایگان ثبت می شود. پس از ثبت سفارش هماهنگی جهت بازدید از محل انجام می شود. در این سرویس روی متراژ کار، نوع جنس و مصالح مورد استفاده، ضخامت ورق ها، نحوه اجرای بتونه کاری و هزینه های جابجایی مصالح، از قبل توافق صورت می گیرد. همه سفارش ها طبق توافق اولیه و با توجه به خواسته مشتری طراحی و اجرا می شود. قیمت سقف حیاط خلوت پلی کربنات طبق توافق اولیه دریافت می شود. در صورت تهیه اقلام توسط همیار، فاکتور خرید ارائه خواهد شد. 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سقف پلی کربنات هم ارائه میده؟
میدونستی که هوم سرویز، خدمات سقف پلی کربنات هم ارائه میده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا