لوله کشی و تاسیسات

لوله کشی شبانه روزی ✔️ دستمزد لوله کش طبق تعرفه✔️

میدونستی که هوم سرویز، خدمات لوله کشی آب و فاضلاب هم ارائه میده؟

لوله کشی شبانه روزی از آن سرویس های کار راه انداز است. هر زمان که لوله های ساختمان مشکل پیدا کرد می توانید بلافاصله با لوله کش ماهر تماس بگیرید. به خصوص در ساختمان های قدیمی اصلا اعتباری به لوله های آب و فاضلاب نیست. این روزها  لوله های نیوپایپ و سبز در لوله کشی ساختمان استفاده می شود که عمر طولانی تری دارند ولی هنوز هم بناهای زیادی دارای سیستم های قدیمی و لوله های فلزی هستند. 

اهمیت لوله کشی شبانه روزی

با توجه به اهمیت خدمات لوله کشی این سرویس باید همیشه در دسترس باشد. از قبل نمی توان در مورد اتفاقات مربوط به لوله کشی ساختمان پیش بینی کرد. تاسیسات لوله کشی معمولا از دید خارج است بنابراین امکان بررسی دائمی لوله ها نیست. فرسودگی لوله ها از دید پنهان می ماند. نمی توانید فشار وارده بر لوله ها را ببینید و همه این عوامل دست به دست هم می دهند تا یک مشکل بزرگ و ناگهانی رخ دهد. حل مشکلات مربوط به لوله را نمی توان به آخر هفته موکول کرد بلکه در هر زمان که مشکلی پیش آمد باید بلافاصله تعمیرات لوله کشی تهران انجام بشود.

خدمات لوله بازکنی ارزان

لوله کشی شبانه روزی

میدونستی که هوم سرویز، خدمات لوله کشی آب و فاضلاب هم ارائه میده؟

خدمات لوله کشی شبانه روزی ساختمان

صدای شیر آبی که چکه می کند، خواب و آرام را از ساکنین دور می کند. لوله های فرسوده دچار مشکل شده اند. تاسیسات گرمایشی به خاطر خرابی لوله کشی ساختمان از کار افتاده است. همه این مشکلات به سادگی قابل برطرف شدن است اگر بتوانید در هر زمان که بخواهید از سرویس لوله کشی شبانه روزی کرج اسفتاده کنید. خدمات فنی و تعمیراتی هوم سرویز برای رفاه خانواده ها سرویس لوله کشی آب و فاضلاب را در همه ساعات شبانه روزی ارائه می دهد. 

خدمات لوله کشی ساختمان شامل طیف وسیعی از کارهای اجرایی و تاسیساتی می شود. به طور معمول همه ساختمان ها در موقع ساخت به شبکه لوله کشی آب و فاضلاب مجهز می شوند. لوله کشی آب سرد و گرم مشهد اصلی ترین بخش در هر ساختمان مکسونی، اداری و تجاری است. سیستم لوله کشی پکیج، گرمایش از کف، شوفاژخانه و رادیاتورها نیز بخشی از همین تاسیسات هستند که دارای لوله های مجزایی برای آب سرد و گرم در آن اجرا می شود.

خدمات نصب، سرویس و تعمیرات شوفاژخانه مرکزی

لوله کشی شبانه روزی فاضلاب

خدمات لوله کشی فاضلاب ساختمان هم توسط لوله کش انجام می شود. شبکه فاضلاب خانگی از نظر اجرایی و لوله های استفاده شده کاملا با شبکه آبرسانی سرد و گرم، تفاوت دارد. معمولا از لوله های چدنی برای انتقال آب به سیستم فاضلابی استفاده می شود. مهم نیست خانه در چه محله ای قرار دارد یا متراژ ساختمان چقدر است. همه لوله کشی ها می توانند دچار ایراد و اشکال شوند. تعمیر و یا تعویض لوله کشی ساختمان بر عهده لوله کش ساختمان تبریز است. برخی از خدمات لوله کشی شبانه روی هوم سرویز اینها هستند:

  • لوله کشی آب سرد و گرم
  • لوله کشی فاضلاب و توالت فرنگی
  • لوله کشی شوفاژ و شوفاژ
  • لوله کشی رادیاتور و موتورخانه
  • لوله کشی گرمایش از کف
  • لوله کشی حیاط و مشاعات ساختمان

لوله کشی شبانه روزی ارزان

هزینه لوله کشی شبانه روزی چقدر است؟

لوله کشی در ساختمان های نوساز شامل صفر تا صد نصب لوله ها و لوله کشی تاسیسات شیراز است. در این مورد معمولا پیمانکار با مالک برای لوله کشی ساختمان قرار داد می بندد و طبق نقشه، به طور کامل همه واحدها لوله کشی می شود. در بقیه موارد نیازی به تعویض سیستم آبرسانی نیست بلکه تنها مورد پیش آمده برطرف می شود. برای مثال شیر آلات و اتصالات سرویس بهداشتی یا آشپزخانه در معرض استفاده هستند بنابراین خیلی زودتر دچار فرسودگی و خرابی می شوند. هزینه نصب یا تعویض شیر آلات به صورت تکی حساب می شود. در مورد نصب روشویی دیواری اما هزینه ها با بقیه موارد تفاوت دارد. برخی روشویی ها کابینتی هستند که هزینه نصب بیشتری دارند و همچنین هزینه نصب روشویی پایه دار نیز با انواع بدون پایه فرق می کند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات لوله کشی آب و فاضلاب هم ارائه میده؟

تعیین قیمت لوله کشی شبانه روزی اصفهان با توجه به نوع تجهیزات به کار رفته تفاوت دارد. جنس لوله ها و شیرآلات و اتصالات روی دستمزد لوله کش تاثیر می گذارد. اما همیشه لوله کشی آب و شوفاژ به صورت متری محاسبه می شود. بنابراین در فضاهای بزرگتر که طول لوله ها بیشتر است و به مصالح و تجهیزات بیشتری نیاز می شود.

لوله کش ماهر در تهران

خدمات لوله کشی آب و فاضلاب

کلیه خدمات لوله کشی به صورت شبانه روزی در همه روزهای هفته پذیرفته می شود. در هر منطقه ای که زندگی می کنید با ما تماس بگیرید تا بلافاصله یک لوله کش ماهر و با تجربه به محل اعزام شود.  پس از ثبت درخواست، هماهنگی برای اعزام لوله کش به محل انجام می شود. هزینه خدمات پس از عیب یابی و طبق نرخ مصوب تعیین می شود. لیست خدمات لوله کشی و قیمت ها در جدول درج شده است. این لیست به روز است و آخرین تغییرات قیمتی در آن لحاظ می شود. نگران کیفیت کار نباشید همه همیاران هوم سرویز در کارشان متخصص هستند. 

توجه: هزینه خرید لوازم بر عهده مشتری است. در صورت تهیه وسایل توسط همیار، هزینه خرید طبق فاکتور روی دستمزد لوله کش افزوده می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات لوله کشی آب و فاضلاب هم ارائه میده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا