جابجایی و حمل بار

حداکثر ظرفیت وانت بار های مختلف چقدر است؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات حمل بار با وانت و نیسان هم ارائه میده؟

دیدن یک وانت کوچک که به اندازه یک کامیون بار حمل می کند، صحنه ای آشناست. حمل بار و اثاثیه منزل با وانت اصلا ایرادی ندارد ولی وقتی بیش از ظرفیت بار وانت شود، یک مشکل جدی است. ظرفیت وانت بار محدود بوده و برای حمل بار تا وزن مشخصی طراحی شده است! بسیاری از حوادث، ناشی از اضافه بار ماشین های باربری و حمل بار است. هزینه باربری وانت نسبت به کامیون های بزرگ حمل بار کمتر است. اما این دلیل نمی شود که هر باری را با وانت جا به جا کنید. برای حمل اثاثیه منزل بین شهری یا حمل بار تهران از وانت بار با ظرفیت مناسب استفاده می شود. وانت بار از وسایل نقلیه بسیار کاربردی است و توان حمل بار بالایی را دارد.

ظرفیت وانت بار چقدر است؟

محدوده مجاز وزن حمل بار با وانت بستگی به شرکت تولید کننده خودرو دارد. طبق تقسیم بندی بین المللی انواع وانت بار از لحاظ ظرفیت به سبک، نیمه سنگین و سنگین تقسیم می شوند. در داخل کشور انواع وانت بار با ظرفیت های متفاوت وجود دارد که مطابق با استانداردهای جهانی است. تولید کنندگان داخلی توانسته اند انواع خودروهای حمل بار با ظرفیت بالا را تولید کنند. به طور کلی وزن و حجم بار مورد نظر، باید مناسب با اندازه و ظرفیت خودرو باشد.

انواع خودروهای وانت با ظرفیت های متفاوت تولید شده اند که به 3 گروه تقسیم می شوند:

  •  وانت بار با ظرفیت حمل بار نیم تن
  • وانت بار با ظرفیت حمل بار سه چهارم تن
  • وانت بار با ظرفیت حمل بار بالای یک تن
ظرفیت وانت بار چقدر است؟
میدونستی که هوم سرویز، خدمات حمل بار با وانت و نیسان هم ارائه میده؟

حمل اثاثیه منزل به شهرستان با وانت بار

در بین خودروهای داخل کشور وانت بار نیسان پیشتاز است. نزدیک به نیم قرن از ورود اولین وانت نیسان به چرخه حمل و نقل عمومی کشور می گذرد. در طی این مدت بدون کمترین تغییری در تکنولوژی ساخت نیسان، این خودرو همچنان در خط تولید قرار داشته است. وانت نیسان آبی معروف ترین وانت بار برای حمل بار سنگین در ایران است. ظرفیت حمل بار نیسان بیش از یک تن و گاهی تا 2 تن نیز تخمین زده شده. البته نیسان های نوع دیزلی در حدود 760 کیلوگرم بار را به آسانی حمل می کنند ولی انواع تک سوز و دوگانه سوز از قوی ترین وسیله های حمل اثاثیه هستند. برای حمل اثاثیه سنگین، حمل اثاثیه منزل در تهران و اسباب کشی به شهرستان می توان از ظرفیت بالای وانت بار نیسان استفاده کرد.

ترفند جابجایی اسباب سنگین در اسباب کشی را از دست ندهید.

ظرفیت حمل بار نیسان

ظرفیت وانت بار برای حمل اثاثیه منزل

برای جابجایی و حمل بار در تهران دو خودروی قوی به نام تندر 90 و مزدا کارا انتخاب مناسبی است. این دو خودرو از قوی ترین ماشین های حمل بار با استهلاک پایین می باشند. تندر 90 به راحتی در حدود 800 کیلوگرم بار را جا به جا می کند. بدنه این ماشین بسیار محکم و مناسب حمل بارهای سنگین طراحی شده است. اما وانت کارا یا همان وانت مزدا با ظرفیت حمل بار 1000 کیلوگرم محبوب شرکتهای باربری و حمل اثاثیه منزل است. برای باربری بین شهری و مصارف روزانه در داخل شهر مزدا حرف اول را می زند. با توجه به کارایی بالای مزدا، تولید مزدا دو کابین نیز با استقبال روبرو شده است. البته مزدای دو کابین قادر به حمل بار تا  600 کیلوگرم است و برای بارهای یک تن به بالا طراحی نشده است.

نحوه بسته بندی کامپیوتر و لپ تاب را برای اسباب کشی چگونه است؟

ظرفیت باربری و جابجایی وسایل سنگین

حمل بار با وزن بالا توسط ماشین های ضعیف اصلا توصیه نمی شود. برای اینکه بار سالم به مقصد برسد باید از وسیله نقلیه با توان مناسب استفاده کرد. ظرفیت تویوتا هایلوکس یک کابینه تقریبا یک تن و تویوتا هایلوکس دو کابین نزدیک به 2 تن است. تویوتا از بهترین خودروها برای حمل بار با وزن زیاد است. طراحی شیک و ظاهر مناسب تویوتا موجب شده تا بسیاری از شرکت های باربری برای حمل اثاثیه منزل از تویوتا استفاده کنند. بدنه وانت تویوتا بسیار محکم طراحی شده و برای حمل بار بین شهری و باربری داخل شهری مناسب است. چنانچه برای حمل اثاثیه سنگین در جستجوی بهترین وسیله نقلیه هستند بدون شک تویوتا ایده آل است. بزرگ بودن یا کوچکی خودرو نشان دهنده توان و ظرفیت حمل بار نیست. معمولا در دفترچه راهنما قدرت و ظرفیتهای خودرو ذکر می شود.

هزینه حمل بار با وانت

قیمت وانت بار در شرکت باربری

انواع کالای تجاری و بارهای اداری را می توان با وانت جا به جا کرد. برای حمل اثاثیه منزل و شکستنی ها لازم است تا بسته بندی لوازم به صورت حرفه ای انجام شود. بسته بندی و طناب کشی وسایل موجب می شود تا بار بدون آسیب و سالم به مقصد برسد. هزینه حمل بار با توجه به حجم بار و مسافت تخمین زده می شود. اتوبار تهران از وانت بار برای جا به جایی لوازم در تهران استفاده می کند. قیمت حمل بار به شهرستان با توجه به دوری راه، همیشه بیشتر از هزینه باربری در تهران است! اگر از خودروهایی با گنجایش بار بیشتر استفاده شود، هزینه ها متفاوت می شود.

خدمات وانت بار

حمل بار برای جا به جایی اثاثیه از وانت بار استفاده می کند. چنانچه برای حمل بار به شهرستان نیاز به وانت نیسان دارید با ما تماس بگیرید. ناوگان باربری و اتوبار هوم سرویز دارای انواع وانت بار با بدنه محکم است. وانت نیسان، وانت بار مزدا، وانت تویوتا برای باربری با ظرفیت بالاتر به محل اعزام می شود. حمل بار با وانت و نیسان شامل بسته بندی لوازم و حمل اثاثیه منزل نیز می شود. اتوبار شهری و بین شهری مادر همه روزهای هفته به صورت 24 ساعته فعالیت دارد. در هر کجا که زندگی می کنید برای اسباب کشی آسان تهران، قیمت اسباب کشی کرج، اسباب کشی شیراز، بسته بندی و اسباب کشی مشهد، هزینه حمل اثاثیه منزل اصفهان، حمل اثاث منزل تبریز و باربری رشت با ما تماس بگیرید. قیمت حمل بار وانت با توجه به نرخ مصوب اتحادیه باربری اعلام می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات حمل بار با وانت و نیسان هم ارائه میده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا