بنایی و دکوراسیون

✔️ تعمیر وسایل چوبی قدیمی توسط نجار + لیست قیمت به روز

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر کمد، کابینت و نجاری هم ارائه میده؟

یکی از مشکلاتی که همیشه در کار‌های تعمیراتی خانه با آن رو‌به‌رو بودیم آسیب‌هایی است که به کابینت‌ها و وسایل چوبی منزل وارد می‌شود، و معمولا آسیب‌های کوچولو ولی در چشم و ضایع چنان مایه آبروریزی می‌شوند که چاره‌ای جز عوض کردن کل آن وسیله چوبی یا تعمیر وسایل چوبی باقی نمی‌ماند. عوض کردن وسایل چوبی و کمد و کابینت هزینه بر است و زحمت زیادی دارد.

نصب و کابینت سازی موجب به هم ریختگی کل خانه می شود. کثیفی کل خانه و سروصدا هم که قوز بالای قوز است اما از همه بدتر پولی است که باید برای این کار هزینه کنید، عوض کردن یک کابینت خانه برای خانه‌های کوچک هم حتی چند میلیون تومان آب می‌خورد.

تعمیر کابینت ، مثل کمد‌ها، درها و بوفه های چوبی دغدغه اصلی بسیاری از افراد است. نجار‌ها برای کارهای خرد و تعمیراتی حاضر نمی‌شدند بیایند و کثیف‌کاری و هزینه هم مزید بر علت بوده تا همه از خیر تعمیر وسایل چوبی تهران بگذرند تا روزی که پول دستشان بیاید و کلا عوضشان کنند اما معمولا چون پول دیر به دستشان می‌رسد مجبورند زشت بودن و آبروریزی این نازیبایی ساختمانی را تحمل کنند.

پس ما چند توصیه برایتان داریم تا بتوانید خدمات نجاری و کابینت ساختمان را به راحتی به دست بیاورید، کم‌تر هزینه کنید و دردسر کم‌تری هم داشته باشید.

چرا نگهداری یا تعمیر وسایل چوبی انقدر مهم هستند

امروزه داشتن وسایل چوبی در منزل میتواند ما را از دنیای ماشینی و استرس های ناشی از آن دور کند و ارامش روحی  خوبی برای ما به ارمغان بیاورد همچنین با وسایل چوبی میتوان خانه را به سبک زندگی های قدیم نزدیک کرد .بودن وسایل چوبی در منزل علاوه بر فواید روحی میتواند با صرفه اقتصادی همراه باشد. امروزه استفاده از وسایل چوبی کلاسیک و سنتی در طراحی داخلی منزل طرفداران خود را  دارد.سرویس های چوبی کلاسیک جلوه خاصی به منزل می دهد. تعمیر کابینت کرج را به ما بسپارید.

مزیت و فواید نگهداری وسایل چوبی در منزل

 • شاید اولین مزیت وجود چوب در منزل انتقال حس زندگی باشد. سعی کنید بخش هایی از زندگی خود را به طبیعت اختصاص دهید.یه ایده خلاقانه در استفاده از چوب میتواند استفاده ازچوب های غیر قابل استفاده به شکل گلدان باشد.
 • یکی از بزرگترین مزیت های استفاده از وسایل چوبی کیفیت و دوام آن میباشد برای ساخت وسایل چوبی از تکنیکهای حرفه ای و پیشرفته ای در نازک کاری ،نصب قسمتهای مختلف ،تخته های چوبی ،رنگهایی با طول عمر زیاداستفاده میشود.
 • از دیگر مزایای وسایل چوبی این است که بعد از گذشت چندین سال هم میتوان برای جلا دادن و افزایش چشم نوازیشان انها را سنباده زد و دوباره رنگ نمود. وسایل چوبی به دلیل طول عمری که دارند قابل استفاده برای نسلهای بعدی هم میباشند. همچنین از لحاظ زیست محیطی خیلی مفید هستند.

تکنیکهای طلایی برای نگهداری یا تعمیر وسایل چوبی در منزل

 1. وسایل گران قیمت و مرغوب چوبی را دو بار در سال توسط متخصصین جلا دهید.
 2. برای لکه گیری میتوان از واکس های مایع کفش استفاده کرد یا از مداد ارایش هم رنگ وسیله مورد نظر استفاده کنید
 3. وسایل چوبی را از تابش مستقیم نور خورشید حفظ کنید زیرا نور خورشید باعث خشک شدن چوب میشود.
 4. با پارافین میتوانید خراش های چوب را ترمیم کنید.
 5. برای پاک کردن شمع از روی چوب اجازه دهید شمع سرد شود و سپس با یک کاردک نازک خیلی ملایم شمع را از سطح چوب جدا کنید. میتوان از اسکاچ نرم هم استفاده نمود البته بستگی به نوع جنس چوب دارد.
 6. گرما دشمن وسایل چوبی میباشد آنها رادر معرض گرمای زیاد بخاری یا شوفاژ قرار ندهید ممکن است وسایل دچار اسیب شوند.
 7. حلقه های سفیدی که در اثر گذاشتن لیوان روی چوی ایجاد میشود را با روغن بپوشانید سپس روی لکه را با خاکستر سیگار و روغن مایع جلا دهید.

1 – برای تعمیر وسایل چوبی زود دست به کار شوید

کلا به خاطر همان مشکلاتی که گفتیم و همچنین به خاطر سهل‌انگاری این گونه است که برای گرفتن خدمات نجاری منزل و کابینت اکثرا دیر دست به کار می‌شوند، یعنی درست زمانی که چوبی‌ها از ریخت افتاده‌اند، آسیب‌ها به خاطر رسیدگی نکردن پیشرفت کرده، هزینه‌ها سر به فلک کشیده و چاره‌ای جز عوض کردن این ملزومات چوبی منزل وجود ندارد، خب در این شرایط که کاری نمی‌شود کرد اما بهتر بود که زودتر دست به کار می‌شدید. زمانی که اولین نشانه‌های خرابی و نابودی را دیدید، زمانی که هنوز همه چیز طبیعی بود و می‌شد با یک تعمیر کوچک، کار را فیصله داد و از کار و هزینه بیش‌تر در آینده جلوگیری کرد.

اگر حالا که دارید این مطلب را می‌خوانید شما هم با شرایط مشابهی رو‌به‌رو هستید با اپلیکیشن یا از طریق وب‌سایت سفارشتان را تعمیر کمد و کابینت مشهد ثبت کنید و مورد نظرتان را دریافت کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر کمد، کابینت و نجاری هم ارائه میده؟

2 – به فکر تعمیر وسایل چوبی باشید نه تعویض

در فرهنگ ایرانی، دست به تعویض خیلی بهتر از دست به تعمیر است، به محض آن که چیزی از وسایل خانه خراب می‌شود یکی از اولین فکرها که به ذهنمان می‌رسد تعویض آن است و مشاغلی که خدمات تعمیری را ارائه می‌دهند همیشه در کشور ما  مهجور بوده‌اند، این که چرا این اتفاق می‌افتد شاید به این دلیل باشد که چیزهایی که نیاز به تعمیر دارند هیچ وقت دیگر به دل ما نمی‌نشینند.

اما واقعیت آن است که همیشه امکان تعویض وجود ندارد و حتی اگر پول و تمام شرایط این که هر چیزی که خراب شد تعمیرش کنید را هم داشته باشید به این فکر کنید که با پس‌انداز این پول چه قدر می‌توانید چیز‌های جدیدتر بخرید یا چه سفرها و خوشگذرانی‌هایی که پیش روی شما قرار ندارد!

از همه این‌ها گذشته زمانی که پای چوب به میان می‌آید شاید بهتر است این نکته را در ذهن داشته باشید که هر چه شما بیش‌تر تعویض کنید و خرید چیز‌های نو بیندیشید. در واقع در نابودی محیط زیست گامی جدی برمی‌دارید، هر چند که برای تولید وسایل فلزی و پلاستیکی و … هم آب و انرژی و بقیه مواردی که استفاده بدون منطقشان به محیط زیست آسیب می‌زند اما چوبی که خواه ناخواه از یک درخت به دست می‌آید حسابش از همه آن‌ها جداست.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر کمد، کابینت و نجاری هم ارائه میده؟

بهتر است با عوض کردن تفکرمان به جای عوض کردن وسایلی که می‌توان با تعمیر و نجاری سیار تبریز، باز هم از آن‌ها استفاده کرد کمی با کره زمین مهربان‌تر باشیم.

لایتینگ کابینت چیست؟

3 – مشکل قیمت تعمیر وسایل چوبی حل شده

تا یاد داریم کسانی که کار‌های خدماتی می‌کردند وقتی با یک کار خرد روبه‌رو می‌شدند اولین چیزی که می‌گفتند آن بود که کار خرد است. نمی‌توان قیمت‌گذاری درستی روی آن کرد و این یعنی آغاز راهی که مشخص نبود تا آخرش چه قدر پیاده می‌شویم. و همین مسئله هم یک عذاب بی‌پایان برای همه ما بود. چه بسیار کار‌هایی که فرد خدمات‌دهنده گفته: «چیزی خرجش نمی‌شود!» و در پایان دیده‌ایم که طرف راست گفته، چیزی خرجش نمی‌شده اما خب معیار سنجش او با معیار سنجش ما خیلی فرق داشته است.

حالا بهتر است بگوییم که این مشکلات مال دوران سنتی‌ها بود. زمانی که باید در صفحات نیازمندی‌ها برای پیدا کردن یک تعمیرکار بالا و پایین می‌رفتیم و دور آگهی‌ها خط می‌کشیدیم صد نفر هم می‌آمدند و کار را می‌دیند و قیمت‌های پرت و پلا تحویلمان می‌دادند.

زمانی که قیمت یک معضل بود گذشته، شما اگر همین الآن از طریق وب‌سایت این سامانه نسبت به سفارش آن چه که مد نظرتان است اقدام کنید در مدت زمان کوتاهی درخواست شما پذیرفته می‌شود. پروسه قیمت‌گذاری نیز در این سامانه برای بسیاری از خدمات از قبل صورت گرفته و شما می‌توانید در این زمینه از پشتیبانی سامانه و همچنین متخصصان متعدد آن در رسیدن به یک قیمت منصفانه که مد نظر صاحبان‌نظران حرفه و مورد تایید شما باشد هم استفاده کنید.

مزایا و معایب ساخت کابینت یخچال چیست؟

5 راهکار عجیب و غریب اما حرفه ای برای تعمیر وسایل چوبی !!

 1. میتوانید از واکسهای تیوپی موجود در بازار برای جلا دادن و رنگ پریدگی وسایل چوبی همچنین برای پر کردن خراشهای سطحی استفاده کنید.
 2. راه دیگر ترمیم وسایل چوبی استفاده از لوازم آرایشی می باشد . شاید یکی از روشهای مفید که تا به حال توانسته خیلی تاثیر گذار باشد استفاده از مداد ابرویی است که خانم ها استفاده می کنند. مداد ابرو دارای روغنی است که برای ترمیم خراشیدگی وسایل چوبی مناسب  است. با توجه به رنگ میز میتوانید از مداد ابرو مورد نظر استفاده کنید . 
 3. ترکیب روغن زیتون و سرکه یکی از روشهای مفید برای از بین بردن خط و خش وسای چوبی میباشد. قبل از انجام این کار حتما گرد و غبار میز را زدوده و بعد از آن ترکیب سرکه و روغن زیتون را با یک دستمال روی خش های میز بکشید. این کاررا چند بار تکرار کنید.نتیجه ی این کار شما را شگفت زده می کند.
 4. برای برطرف نمودن خراشیدگی چوب از قهوه استفاده کنید . به این ترتیب که پودر قهوه را با آب مخلوط کنید تا ترکیب غلیظی از قهوه ایجاد شود. سپس این ترکیب را روی سطح های خش دار بکشید تا خشها پر شده و اثری از انها باقی نماند در انتها سطح میز را با واکس چوب جلا دهید.
 5. استفاده از گردو برای رفع خط و خش وسایل چوبی معجزه می کند. یک گردو را به مدت چند دقیقه روی سطح خش دار بکشید تا گردو در شکاف یا خش فرو برود. بعد از اتمام کار اثری از خراشیدگی نخواهید دید .با این کار مقاوت چوب را در اثر ضربه های بعدی افزایش خواهید داد.

ترمیم تعویض و تعمیر وسایل چوبی منزل با هوم سرویز

چگونه برای تمیز کردن وسایل چوبی پولیش طبیعی بسازیم؟

پولیش یا واکس چوب یکی از لوازمی است که باید در هر خانه ای موجود باشد . استفاده از مواد طبیعی به دلیل نداشتن مواد شیمیایی خیلی مفید میباشد و  از نظر اقتصادی هم خیلی به صرفه تر هستند. تنها چیزی که برای این ساخت پولیش خانگی  نیاز دارید مقداری لوازم معمولی است  که در هر خانه ای پیدا می شود.

دستور تهیه پولیش خانگی

 • ماده ضدعفونی کننده
 • سرکه سفید
 • روغن زیتون
 • لیمو

روش تهیه پولیش خانگی

 1. ابتدا 2 واحد اب لیمو تازه ،دو واحد روغن زیتون و دو واحد سرکه را با هم ترکیب کنید . سعی کنید این مواد را به اندازه نیاز خود تهیه نمایید زیرا خاصیت خود را از دست می دهند.
 2. سپس بخشی از دستمال میکروفایبر را به محلول آغشته نمایید. توجه داشته باشید مقدار کمی از این محلول میتواند قسمت عمده ای از وسایل شما راجلا دهد.در این مرحله میتوانید با دستمال روی وسیله چوبی مورد نظر بکشید تا جایی که به نتیجه مطلوب برسید. وقتی تمام وسایل مورد نظر خود را با این محلول پاک نمودین با یک دستمال تمیز روغن اضافه را پاک کنید. توجه داشته باشید برای استفاده از این محلول ابتدا بروی قسمت کوچکی امتحان کنید.

راا از این به بعد تعویض وسایل چوبی آخرین گزینه است

اگر توصیه‌های ما را جدی بگیرید و از خدمات هوم سرویز هم برای تعمیرات وسایل چوبی منزل استفاده کنید. می‌توانید تا مدت زمان زیادی بدون این که این وسایل از ریخت بیفتند. مایه آبروریزی شوند یا حالتان از وضعیتشان بهم بخورد از آن‌ها استفاده کنید. تا زمانی که واقعا قصد کنید که دکوراسیون خانه را عوض کنید یا این که به این نتیجه برسید که واقعا آن وسایل چوبی و کابینت‌ها کارکردشان را از دست داده‌اند.

این جاست که تعویض وسایل چوبی منزل و کابینت‌ها به عنوان گزینه آخر در ذهن‌تان نقش می‌بندد. کلی پول ذخیره می‌کنید و کلی از زندگی‌تان لذت بیش‌تری می‌برید و سامانه مهم برای بهره بردن بیش‌تر از این لذت‌ها هر زمان که اراده کنید در کنار شماست، پس همین الآن اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید.

هوم سرویز سامانه هوشمند درخواست خدمات منزل و محل کار با ارائه خدمات حرفه ای وپشتیبانی 24 ساعته در خدمت همشهریان عزیز میباشد. میتوانید از طریق اپلیکشن یا از طریق به ثبت درخواست اقدام فرمایید و بعد از ثبت سفارش همیاران ما بدون اتلاف وقت با شما تماس میگیرند. دقت فرمایید قیمت  کلیه خدمات کابینت و نجاری به وضوح قابل رویت می باشد.

استفاده از کابینت هایگلاس چه مزایایی دارد؟

قیمت خدمات تعمیر وسایل چوبی 

قیمت خدمات نجاری ز کاملا شفاف و مشخص اعلام شده است.کاقیست اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید و خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید. لیست قیمت تمامی خدمات را به راحتی می توانید مشاهده کنید. مثلا هر گاه برای تعمیر وسایل چوبی منزل خود نیاز به نجار داشتید. کافیست اول قیمت خدمات نجاری و کابینت ببینید و بعد در صورت تمایل درخواست خود را در عرض چند ثانیه ثبت کنید.

جهت محاسبه آنلاین قیمت کابینت آشپزخانه کلیک کنید.

همیاران هوم سرویز بلافاصله جهت هماهنگی با شما تماس می گیرند . جزییات کار را از شما دریافت می کنند و در زمان مقرر جهت انجام سرویس تعمیر لوازم چوبی شما حضور می یابند. خیالتان راحت باشد همه ی همیاران هوم سرویز علاوه بر اینکه کاملا حرفه ای و مسلط به کار هستند . به تمامی نرخ های سامانه اشراف دارند و هیچ موقع تقاضای وجه اضافی از شما نخواهند کرد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر کمد، کابینت و نجاری هم ارائه میده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا