تعمیر و سرویس خودرو

تعویض روغن در محل ✔️ نرخ تعویض روغنی سیار

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعویض روغن و فیلترها هم ارائه میده؟

تعویض روغن ماشین از اون کارهاییه که باید به موقع انجام بشه. سهل انگاری در این مورد عواقب بدی داره. برای اینکه ماشین به خوبی کار کنه و دچار مشکل نشه باید سرویس و عیب یابی خودرو جدی گرفته بشه. گاهی مشغله زیاد باعث میشه تا زمان تعویض روغن به تعویق بیفته چون وقت برای بردن ماشین به تعمیرگاه رو اصلا نداریم. این مواقع چه کار باید کرد؟

تعویض روغن در محل

تعمیرگاه سیار امداد خودرو برای همین روزهاست. با این سرویس دیگه نگرانی بابت کمبود وقت یا دوری راه و ترافیک وجود نداره. اگر زمان تعویض روغن ماشین رسیده می تونید خیلی راحت با سرویس مشاوره تعمیر خودرو برای عوض کردن روغن ماشین کمک بگیرید.

تعویض روغن سیار

به طور کلی عوض کردن روغن ماشین در محل تهران و تعویض روغن گیربکس یک کار تخصصی هست ولی با چک کردن روغن ماشین می تونی زمان تعویض کردن رو توجه بشی و سریع تر برای عوض کردن روغبا روغن جدید اقدام کنید. اگر سطح روغن موتور از اندازه مشخصی پایین تر باشه یا زمان زیادی از عوض کردن روغن ماشین گذشته، بهتره از خدمات تعویض روغن ماشین در محل استفاده کنی.

تعویض روغن ماشین خوابیده

خدمات تعویض روغنی در محل

کارهای عوض کردن و غیره معمولا در مغازه تعویض روغنی انجام میشه. اما خیلی راحت می تونی در هر کجایی که هستی، خانه یا محل کار از سرویس تعمیر خودرو آنلاین برای تعویض روغن گیربکس استفاده کنی. در این صورت اصلا لازم نیست توی این ترافیک کلی راه برای عوض کردن یک روغن ساده بری همه این کارها به همراه مشاوره تعمیر خودرو در محل از سرویس های فنی هوم سرویز هست.  برای استفاده از خدمات تعویض روغنی سیار در کرج کلیک کنید.

تعویض روغن و فیلترها

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعویض روغن و فیلترها هم ارائه میده؟

تعویض روغن گیربکس

زمان تعویض روغن گیربکس اتوماتیک در دفترچه راهنمای خودرو نوشته شده و بستگی به میزان استفاده از ماشین داره. همه روغن های ماشین یک عمر مفیدی دارند و باید در اون بازه زمانی با روغن تازه عوض بشن.

با توجه به نوع خودرو میزان روغن مصرفی در هر بار فرق داره. گاهی بین 3 تا 7 لیتر روغن استفاده میشه ولی خودروهایی هم هستند که هر بار به 10 تا 12 لیتر روغن نیاز دارند. فیلتر روغن هم بهتره همراه با روغن عوض بشه تا کارایی ماشین آسیب نبینه.

تعویض روغن ماشین

آیا قبلا روغن ماشین را عوض کردید؟ اگر در این زمینه تجربه ای ندارید حتما از یک فرد با تجربه کمک بگیرید تا کارها اصولی انجام بشه. اجرت تعویض روغن در محل شیراز زیاد نیست و ارزش نداره برای یک کار ساده همه لباس ها و دست ها رو روغنی کنید. البته طبق دفترچه راهنما هم می تونید شخصا کارها رو انجام بدید البته اگر وقت و علاقه به کارها فنی دارید.

آیا تعویض لنت عقب خودرو قبل از سفر ضرورت دارد؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعویض روغن و فیلترها هم ارائه میده؟

زمان تعویض روغن

تعمیر خودرو آنلاین

از سرویس تعویض روغن آنلاین هوم سرویز می تونین برای عوض کردن روغن گیربکس اتوماتیک هم کمک بگیرید. همیاران تعمیر کار برای تعویض فیلتر هوا و فیلتر روغن، تعویض ضد یخ و صافی بنزین، عوض کردن روغن ترمز و روغن هیدرولیک در هر کجای تهران که باشید سفارش قبول می کنند. برای تعویض روغن گیربکس مشهد کلیک کنید.

راهنمای تعویض روغن

با توجه به نوع خودرو نحوه عوض کردن روغن هم کمی تفاوت داره. میزان روغن باقی مانده و کیفیت روغن مشخص می کنه که آیا باید روغن قبلی تخلیه بشه یا خیر؟ همیشه لازم نیست روغن قبلی تخلیه بشه ولی در اغلب اوقات برای عملکرد بهتر توصیه شده که روغن بی کیفیت قبلی ابتدا تخلیه بشه و بعد روغن با کیفیت و استاندارد جایگزین بشه.

مشخصه تخلیه روغن ماشین کار هر کشی نیست و باید کمی تجربه داشته باشید. اگر قبلا هرگز روغن ماشین رو تخلیه نکردید حتما از یک حرفه ای برای این ار کمک بگیرین.

اجرت تعویض روغن

مشاوره تعمیر خودرو

عیب یابی خودرو یک کار تخصصی هست ولی بهتره قبل از اینکه خودرو دچار مشکل جدی بشه برای مشاوره تعمیر خودرو از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

سرویس تعمیر خودرو در محل برای همین موقع هاست که هم عیب یابی خودرو را انجام می ده و هم زمان تعویض روغن را یادآوری می کنه اگر هم لازم باشه روغن در محل عوض میشه به همین سادگی!

اجرت تعویض روغن 

هزینه خدمات عیب یابی خودرو، مشاوره تعمیر خودرو و عوض کردن روغن و فیلتر اغلب بستگی به نوع خودرو داره. در واقع قیمت تعویض روغن اصفهان در همه ماشین ها به یک میزان نیست. به همراه سفارش تعمیر خودرو در محل هوم سرویز و یا عیب یابی خودرو در صورت لزوم روغن هم عوض میشه.

اگر از قبل روغن را خریداری کنید هزینه ای برای خرید روغن نمی پردازین ولی اگر بخواهین همیار با ارائه فاکتور روغن استاندارد و مناسب نوع خودرو را هم با خودش به محل آورده و کارها را به قیمت مناسب تمام می کنه.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعویض روغن و فیلترها هم ارائه میده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا